ЗДО №1 м.Сколе (корпус №1)
Стрийський район, Львівської області

Сторінка Логопеда

Мовлення – це невичерпне джерело особистісного розвитку дитини, скарбниця усіх знань. Вади мовлення негативно впливають на успішність дитини в школі, нерідко можуть бути серйозною перешкодою розвитку природних здібностей, інтелекту. Тому важливо турбуватися про правильне формування дитячої вимови та своєчасно попереджувати її відхилення від загальноприйнятих норм. Порушення мовлення можуть негативно впливати на формування особистості дитини, викликати : сором'язливость, нерішучость, замкнутість,, почуття неповноцінності. Все це негативно позначається на оволодінні грамотою, на успішності в цілому, на виборі професії. Значення логопедії полягає в тому, щоб допомогти дитині виправити мовленнєві порушення, тим самим забезпечити повноцінний, всебічний розвиток дитини. Тому таким необхідним є виправлення мовлення дітей в дошкільному віці.