ЗДО №1 м.Сколе Сколівської міської ради
Стрийський район, Львівської області

Сторінка фізінструктора

Демократизація освіти, надання їй національної спрямованості вимагають пошуку нових шляхів удосконалення фізичного виховання підростаючого покоління. Розв’язанню цієї проблеми сприяє “Фізична культура”, яка є самостійною сферою діяльності.

Його мета – формування фізичного, психічного, духовного та соціального здоров’я дітей, фізичної культури особистості, оволодіння основами оздоровчо-корегувальної та прикладної спрямованості фізкультурної діяльності, розвиток  фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості дітей.

Головними вимогами до сучасного заняття фізичної культури є:

• забезпечення диференційованого підходу до учнів з урахуванням стану їхнього здоров’я, рівня фізичного розвитку, рухової підготовленості;
  • забезпечення оптимізації навчально-виховного процесу із застосуванням елементів інноваційних методів навчання;
  • забезпечення освітньої, виховної, оздоровчої спрямованості;
  • формування в учнів умінь і навичок  займатися фізичними вправами.

Основною метою інструктора фізичної культури в роботі  є виховання бажання систематично займатися фізичними вправами й навчання виконувати найпростіші рухові дії.